Certmed

Jako firma CERTMED Sp. z o.o. jesteśmy profesjonalnym dystrybutorem specjalistycznego sprzętu medycznego. Zapewniamy naszym klientom szeroki dostęp do najwyższej jakości wyrobów oraz urządzeń medycznych.  W sposób indywidualny i całościowy podchodzimy do potrzeb naszych klientów. Chcemy by współpraca z nami przyniosła wartość w postaci najlepiej spożytkowanych środków, zapewniających dostęp do oferty najwyższej jakości.  

Nasz zespół tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem na rynku medycznym. Nierzadko byli współtwórcami wejścia na rynek, dziś powszechnie znanych i używanych przez specjalistów, wyrobów. Dzięki temu, posiadamy kompetencje i wiedzę w takich  obszarach jak: nefrologia, kardiologia oraz optymalizacja pracy szpitala. W naszej firmie działają z pasji i z chęci stałego zmieniania polskiego rynku. 

W wciąż zmieniającym się świecie mamy ambicję stać się poważnym dostawcą, którego silna pozycja w regionie, przyniesie dodatkową wartość dla klientów z rynku rodzimego. 

Co nas wyróżnia?

Najwyższa jakość

Chcemy stale oferować tylko to, co najlepsze w swojej dziedzinie. 

Szybki i łatwy kontakt

Jesteśmy do waszej dyspozycji o każdej porze!

Międzynarodowa współpraca

Naszym celem jest budowa współpracy przekraczającej państwowe granicę. 

Pełne wsparcie klienta

Dobra opieka posprzedażowa to dla nas sposób budowy relacji. 

Przejrzyste warunki umowe

Jasne i intuicyjne warunki umowne, to do dla nas klucz do udanej długiej współpracy. 

Nasza misja

Zdajemy sobie sprawę z wciąż stojących  przez polskim systemem ochorny zdrowia wyzwań. Wiemy, że obszarowe zapóźnienia i niedoinwestowanie mogą być przezwyciężone poprzez stosowanie rozwiązań nowatorskich i nieszablonowych. Dlatego właśnie, naszą misją jest stałe podnoszenie poziomu zaawansowania polskiego rynku medycznego.

Chcemy by odmieniana dziś przez wszystkie przypadki "innowacyjność" była zjawiskiem realnym  i w sposób adekwatny rozwiązywała stojące przed nami problemy.  Postawiliśmy sobie tym samym za cel, wyszukiwanie na rynku globalnym produktów na polskim rynku nieobecnych, ale rozwiązujących najbardziej palące problemy.  

Dystrybucja

Wspólnie zadbajmy o zdrowie oraz bezpieczeństwo Waszych pacjentów!

© 2024 Certmed Sp. z o.o.. Wszelkie prawa zastrzeżone